O firmie

HT-Centrum jest działającym od 1998 roku dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży motoryzacyjnej. Zajmujemy się wynajmem pojazdów dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, specjalizowanym serwisem w zakresie napraw samochodów powypadkowych, skupem samochodów powypadkowych oraz serwisem ogumienia.

Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami przystosowanymi do bezpiecznego transportu drogowego pojazdów. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów stworzyliśmy usługę o najwyższej jakości, dzięki czemu zajęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku ogolnopolskim.

Z każdym tygodniem odnotowjemy znaczący wzrost zainteresowania naszą ofertą. Tych z Państwa, którzy nie korzystali jeszcze z usług naszej firmy pragniemy poinformować, że oferujemy profesjonalną, a zarazem przyjacielską obsługę przez 7 dni w tygodniu, w koniecznych przypadkach jesteśmy gotowi nieść pomoc swoim klientom 24 godziny na dobę.

Stworzyliśmy sieć oddziałów i przedstawicielstw na terenie całego kraju, aby łatwiej i szybciej obsługiwać naszych klientów, do których należą miedzy innymi duże firmy leasingowe, banki z kraju i zagranicy oraz wielu innych klientów zarówno instytucjonalnych, jak i prywatnych.

Centrala naszej firmy znajduje się w Gliwicach. Tutaj też powstało centrum motoryzacyjne. W jednym miejscu oferujemy kompleksową obsługę pojazdów osobowych oraz dostawczych.

Aby zapewnić wysoki standard obsługi oferujemy całodobową pomoc, którą klient może otrzymać zarówno w biurze jak i we wskazanych miejscach. Wszystkie nasze oddziały i przedstawicielstwa na terenie całej Polski świadczą pełen zakres usług oferowanych przez HT-Centrum.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

wstecz